KOALICJA SPARTA

____________________________________________________________FORUM KOALICJI SPARTA_________________________________________________

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-08-10 21:55:33

Pepeko

Gość

Ostatnie wydarzenia

Witam wszystkich

Ostatnio jak zauważyliście część graczy odeszła i nie moge tego zrozumieć dlaczego bo nic o tym nie informowali wcześniej.

Ostatnio Rada prowadzi zaawansowane rozmowy na temat różnych duzych koalicji i próbuje się dogadać z wszystkimi min. Santas, Sov, GE i ŚŁŻ.

Doświadczenie poazuje ze musimy mieć silnych sojuszników zeby przetrwać. Jak się okazało najkonkretniejsze warunki przedstwaiło Santas. Top 10 graczy poproszono o opinie na ten temat, ale zamiast sie wypowiedzieć wystapili z sojuszu!!!

 

#2 2009-08-10 22:11:56

Nieznany

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

No to się porobiło nasz sojusz z dnia na dzień coraz lepiej współpracował słabsi gracze zaczeli się docierać oczywiście są jeszcze wyjątki a tu nagle taka radykalna zmiana ?
Według mnie teraz to powinniśmy zawrzeć jakąś koalicje i to jak najszybciej albo stać się akademiom mocniejszego sojusz
Oczywiście to jest tylko moje zdanie czekam na wypowiedz innych

 

#3 2009-08-10 22:36:50

Lucjansnk

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

Dobrze mówi polac mu!

Według mnie decyzje powinni podjac ci ktorzy sa Spartanami najdłuzej lub poprostu czołowka.

PS. A dla Pepeko odznaczenie 'Semper Fidelis'

 

#4 2009-08-11 07:11:04

Meteor

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 56
Punktów :   
Sojusz: Sparta 1

Re: Ostatnie wydarzenia

Heh i jak gdyby nigdy nic oferują nam NAP-a...
Czy to już podchodzi pod bezczelność ????

Offline

 

#5 2009-08-11 10:12:44

antałki dwa

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

Witam,
nie zbyt czesto zabieram głos ale ta sprawa i mnie poruszyła....
tak sie nie robi ...jako Sparta w całości mieliśmy jeszcze szansę przejśc na naszych warunkach albo nie przechodzić wcale ...teraz dupa
najwieksza bezczolność to zostawienie sobie naszego (ze Sparty ) deffa i założenie nowego soja ....przerost ambicji ...albo ci ludzie nigdy nie grali albo nie wiedza ,że liczę sie tylko najmocniejsi w soju a nie pojedyncze jednostki ( wyjatek Cezar Juliusz - on mnie zadziwia ) a oni właśnie osłabili soja
nie bardzo kocham santas , który nas gnebił ale chyle czoła przed wiekszym i jesli z nimi da sie zbudowac cud - to niech tak bedzie

 

#6 2009-08-11 10:27:57

Arovard

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

Jeśli tak musi być.

 

#7 2009-08-11 14:53:10

Lili

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

ja jestem wściekła, bo najpierw wysylam deffa, surowce, siano i na co to wszystko? zeby ktos sie elitą poczuł?
jestem rozczarowana tym wszystkim.
mnie santas osobiście nie atakowal, no moze raz fejkowanie.
nie wiem co o tym myslec. moglismy cos zdzialac sami, a tak dupa.

 

#8 2009-08-11 15:14:57

Pepeko

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

No generlanie postap[ili nieodpowiedzialnie, najgorsze z nikim tego nie konsultujac. Przypuszczam Rafal81 zechcial miec swoj sojusz i to byl powod.

Negocjacje były prowadzone z kilkoma sojuszami i nic nie było przesadzone, próbowalismy uzyskać najlepszą mozliwą pozycje negocjacyjną ze wszystkimi i tak było.

Jako całośc stanowilismy siłę... a tak dupa.

 

#9 2009-08-11 15:48:56

Arovard

Gość

Re: Ostatnie wydarzenia

to rafal81, gumiś i reszta do rafala poszla? Jednak tak

Ostatnio edytowany przez Arovard (2009-08-11 15:49:46)

 

#10 2009-08-11 19:21:33

Meteor

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 56
Punktów :   
Sojusz: Sparta 1

Re: Ostatnie wydarzenia

Przychodząc tutaj miałem mieszane uczucia jak zobaczyłem że Rafał81 tu jest.... ale stwierdziłem, że skoro jest po mojej stronie to ok, może zmądrzał.
A myśli takie, ponieważ miałem z nim do czynienia na s5 - i to z jak najgorszej strony: gnębienie małego nic nie znaczącego sojuszu bo stracił RAZ (sic !!!!!!) małego offa ??!! Dla ratowania mojego soja poszedłem do V-ek i z nimi wygraliśmy serwer, a rafał81 (NC ESH) w końcu też dostał po łapach, ale tam strata offa liczącego kilkadziesiąt sztuk naprawdę bolała
Ale mniejsza z tym, wracając do tematu - to co zrobił nie zdziwiło mnie, niestety...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.zieloneoczy.pun.pl www.blackblood.pun.pl www.nascie.pun.pl www.speedmenago09.pun.pl