KOALICJA SPARTA

____________________________________________________________FORUM KOALICJI SPARTA_________________________________________________


#1 2009-08-09 10:25:36

Meteor

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 56
Punktów :   
Sojusz: Sparta 1

Gdzie drugą wioskę ??

Moi drodzy, zwracam się do Was z pytaniem: gdzie założyć drugą wioskę ??
Niby najlepszym miejscem jest obok pierwszej, ale... jest jedno małe ale, a raczej jeden debil-sąsiad z którym nie mogę sobie na razie poradzić.
Zastanawiam się, czy może lepiej zasiedlić się gdzieś w centrum sojuszu, gdzie więcej naszych ??
Doradźcie mi bo mam z tym mały zgryz.
Pozdrawiam.
Meteor.

Offline

 

#2 2009-08-09 10:53:08

Arovard

Gość

Re: Gdzie drugą wioskę ??

Zaryzykuj obok swojej wiochy. Szybciej będziesz przesyłał defa jak i surowce. Ja mam jedną obok drugiej i co się stało, mój sąsiad zniknął

 

#3 2009-08-09 12:26:00

Meteor

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 56
Punktów :   
Sojusz: Sparta 1

Re: Gdzie drugą wioskę ??

Chyba tak zrobię
Ze wszystkimi sąsiadami żyję w zgodzie , tylko jeden debil się wyłamuje, ale i na niego przyjdzie czas
Myślałem, żeby nawet poprosić o jakiegoś deffa, ale myślę, że są bardziej potrzebujący, a ja sobie z nim (mam nadzieję) poradzę

PS. Nazywanie go debilem ma swój związek z tym, że:
Na początku jak ze wszystkimi i z nim się dogadałem, a po jakimś czasie bez słowa zaczął mnie z powrotem atakować.... a takich kretynów łamiących bez słowa dane wcześniej słowo po prostu nie trawię

Offline

 

#4 2009-08-09 12:35:45

Arovard

Gość

Re: Gdzie drugą wioskę ??

Takie  życie. Life is Pain

 

#5 2009-08-09 12:38:38

Meteor

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 56
Punktów :   
Sojusz: Sparta 1

Re: Gdzie drugą wioskę ??

Dokładnie: Life is brutal, and full of zasadzkas... and sometimes kopas w dupas

Offline

 

#6 2009-08-09 12:49:56

Lili

Gość

Re: Gdzie drugą wioskę ??

a ja ambitnie postanowiłam założyć wioche nr 3. hm.. i takie pytanko... czy to już zwykła powinna być, czy z naciskiem na wiecej jakiegos surowca?

 

#7 2009-08-09 13:37:07

Arovard

Gość

Re: Gdzie drugą wioskę ??

Jak ci odpowiada to jest do wyboru do koloru, czy szybko ją rozwiniesz, albo wolisz hmm..powolne rozwijanie z jakimś tam skutkiem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-ultra-gra.pun.pl www.tibiabot.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl www.ksmgora.pun.pl www.eti2011r.pun.pl